Šok i nevjerica u Italiji, sudac srušio snove omalenom klubu u 95. minuti (VIDEO)

Nogomet 12. maj 202417:09 0 komentara
screenshot

Nogometaši Giana Erminije oštećeni su u samom finišu kvalifikacijskog susreta za ulazak u Serie B.

Zanimljiva utakmica trećeg ranga talijanskog nogometa sinoć je odigrana u Trstu gdje je domaća Triestina ugostila Gianu Erminio u play-offu Serie C.

Gosti iz okolice Milana drugi put su učestvovali u kvalifikacijama za Serie B, a sinoćnju utakmicu će dobro zapamtiti. Naime, do samog kraja utakmice stajalo je 0:0 na semaforu, ali u 82. minuti Senegalac Maguette Fall zabio je za vodstvo gostiju, no vodstvo nije dugo potrajalo, domaći kapetan Malomo glavom je poravnao susret samo tri minute kasnije.

Drama se odigrala debelo u sudačkoj nadoknadi. Giana je imala udarac iz kuta u 94. minuti, nankon nekoliko odbijanaca u 16-ercu domaćina, Fabio Perna je pucao prema golu Triestine, lopta je, činilo se odmah na prvu, prešla crtu, ali glavni sudac utakmice nije ni trepnuo, već pustio igru.