Poznata težina povrede crnogorske golmanice, njeni urlici su slutili najgore (VIDEO)

Bjorn LARSSON ROSVALL / TT NEWS AGENCY / AFP

Loše vijesti stigle su iz Goteborga. Marta Batinović je pokidala prednji križni ligament koljena i čeka je duža pauza. Najbolja golmanica prve faze Svjetskog prvenstva se ozlijedila sredinom prvog poluvremena protiv Hrvatske.

Hrvatska je slavila s rezultatom 26:25, ali neugodno je bilo čuti krikove iz Scandinavium Arene sredinom drugog poluvremena kada se ozlijedila Batinović.

Batinović je odmah napustila parket, bila je na klupi do kraja poluvremena, a onda je iznesena sa terena. Dodatni pregledi su pokazali ono čega su se svi pribojavali. Njezina ozljeda znači da će sigurno propustiti olimpijske kvalifikacije, ali i Olimpijske igre u slučaju da Crna Gora izbori plasman u Pariz.

Golmanica Crne Gore doživjela tešku povredu: Urlala je od bolova! (VIDEO)

S obzirom na to da je u Švedsku povela samo Martu Batinović i Marinu Rajčić, Bojana Popović je morala pozvati još jednu golmanicu, a Anastasija Babović je krenula put Goteborga, kako bi pomogla u utakmicama sa Senegalom i Švedskom.

Unatoč porazu od Hrvatske, Crna Gora koja je osigurala mjesto u kvalifikacijama za Olimpijske igre i dalje ima više nego realne izglede da stigne do četvrtfinala.