Ruke u zraku i nasmijana Muzaferija: Pogledajte sjajnu vožnju Elvedine! (VIDEO)

Ostali sportovi 02. mar 202412:27 0 komentara
Prinstcreen

Elvedina Muzaferija nalazi se u sjajnoj formi. Poslije najboljeg rezultata u karijeri i četvrtog mjesta na utrci spusta, danas je najbolja bh. skijašica potvrdila vrhunsku formu i zauzela 9. mjesto u superveleslalomu.

Prva na pobjedničkom postolju završila je Lara Gut-Behrami sa vremenom 1:33:52, na drugoj poziciji našla se Cornelia Huetter sa 12 stotinki zaostatka u odnosu u pobjednicu, a na trećem mjestou sporija od Austrijanke sa svega jednu stotinku bila je domaća predstavnica Mirjam Puchner iz Norveške.

Najbolja bh. skijašica Muzaferija imala je startni broj 25 i zauzela odlično 9. mjesto u konkurenciji 48 skijašica, te osvojila važnih 29 bodova u borbi za finale ove discipline. Trenutno je u poretku superveleslaloma na 24. mjestu, a 25 skijašica će izboriti finale.

Pogledajte fenomenlanu vožnju naše predstavnice OVDJE.