Baskonia na pogon Markusa Howarda lagano protiv Albe, Efes savladao Milano (VIDEO)

Košarka 24. okt 202422:36 0 komentara
Facebook/Baskonia

Košarkaši Baskonije ubjedljivo su savladali berlinsku Albu u 5. kolu Eurolige, a rezultat je bio 80:57.

Baskonia – Alba Berlin

Od starta je tim Pabla Lasa bio bolji i nikakve dileme u vezi s pobjednikom nije bilo.

Najefikasniji u redovima Baskonije bio je Markus Howard sa 26 poena i sedam pogođenih trojki. Pratio ga je Luwawu-Cabarrot sa 11 poena i četiri skoka.

Kod Albe se izdvojio Hermannsson sa 16 poena, dva skoka i tri asistencije.

Milano – Efes

U Milano je došao Anadolu Efes, koji je već u prvoj četvrtini stekao dvocifrenu prednost, da bi na poluvremenu bilo +21.

Nije se Armani predavao, prišao je na -6, ali su Nwora i Poirier odbili taj nalet i naneli novi poraz treneru Ettoreu Messini, koji i dalje nekako opstaje na klupi Milaneza (96:84).

Najbolji je bio Elijah Bryantt sa 19 poena i 5 asistencija, Darius Thompson imao je 17 poena i 7 asistencija, a Shane Larkin je do povrede, kada mu je Mirotić nagazio na nogu sredinom treće četvrtine, imao 2 poena i 6 asistencija.

Za domaći tim je Nikola Mirotić ubacio 29 poena, a Zach LeDay dodao je 16 poena i 7 skokova.

╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje.