Budućnost upisala evropsku pobjedu: Pogledajte sjajno zakucavanje Kamenjaša (VIDEO)

Košarka 16. okt 202421:13 0 komentara
Buducnost VOLI / Filip Roganovic

Košarkaši Budućnosti savladali su ekipu Trefl Sopot u Eurocupu, a konačan rezultat bio je

Prvu četvrtinu dobila je Budućnost 29:20, a ni druga nije bila manje učinkovita (19:10) pa su na kraju prvog poluvremena imali ogromibh 18 razlike prednosti.

Trefl se malo vraća u meč dobivši treći period 22:15. Četvrti period ide na stranu gostujućeg tima Ipak, gosti nisu imali dovoljno snage za potpuni povratak te su košarkaši iz Podgorice ostvarili pobjedu.

Najefikasniji u timu Budućnosti bio je naš Kenan Kamenjaš sa 18 poena, pet skokova i tri asistencije, a partio ga je Magee sa 17 poena, dva skoka i asistencijom.

U gostujućem timu Zyskowski je ubacio 33 poena uz četiri skoka i asistenciju, a najbliži po učinku bio je Phillip sa 16 poena, šest skokova i šest asistencija.