
Fudbalski klub Barcelona neće moći da dovodi igrače do 2016. godine, pošto je Sud za sportsku arbitražu (CAS) odbacio žalbu na kaznu FIFA-e.
Oglas
[caption id="attachment_10092" align="alignnone" width="750"]
Barcelona se žalila CAS-u, kao najvišoj sudskoj instanci, ali je ovaj sud danas saopćio da nije pronašao razloga za ukidanje presude, jer klub jeste prekršio pravila, tako da je izrečena kazna stupila na snagu.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas