Oglas

Bh. nogometaši sutra putuju za SAD

author
N1 AUTHOR
23. jan. 2018. 19:40
>
19:42
dinko_1
NS BiH | NS BiH

Nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine sutra polaze za SAD, a uoči večerašnjeg treninga, trener Elvir Rahimić ističe da su svi igrači zdravi i spremni dočekuju prvi reprezentativni meč u ovoj godini.

Oglas

Sa spiska igrača koji su došli na pripreme u Zenicu "otpast" će jedan igrač, ali još nije odlučeno koji nogometaš neće biti u avionu.

- Poziv u reprezentaciju je sigurno značajna stvar za igrače iz naše lige. Imaju priliku da se nametnu i nadam se da će se i u budućnosti moći računati na njih, te da ćemo ih viđati na reprezentativnim okupljanjima. SAD će kao i mi igrati s igračima koji nastupaju u domaćem prvenstvu, a vjerovatno će i Meksiko nastupati s kombinovanim sastavom, ali to će svakako biti kvalitetne provjere za nas - rekao je Rahimić.

'Zmajevi' sutra navečer lete za Istanbul odakle će produžiti za Sjedinjene Američke Države, saopćeno je iz Nogometnog saveza BiH.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama