Oglas

VIDEO| Poruka navijača čelnicima "Borca": Uprava napolje

author
N1 BiH
30. maj. 2018. 22:20
>
22:27
Navijači
Twitter/Goran Arbutina | Twitter/Goran Arbutina

Navijači Fudbalskog kluba Borac večeras su na ulicama Banjaluke održali mirni protest zbog toga što ovaj klub nije dobio licencu za nastup u Premijer ligi BiH. Njihova poruka čelnicima kluba je bila "Uprava napolje".

Oglas

Nekadašnji prvak BiH nije dobio licencu zbog neispunjenih finansijskih obaveza prema ŠF Džaja koji iznose 600.000 maraka.

Zbog neizmirenih obaveza, klub će morati nastaviti takmičenje u Prvoj ligi RS-a.

https://twitter.com/MondoBiHSport/status/1001881528861945858

Nešto ranije je je potpredsjednik kluba, Vico Zeljković, kazao da Borac neće biti ugašen, da neće otići u stečaj i da neće biti spajanja sa drugim klubovima.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama