Navijači Fudbalskog kluba Borac večeras su na ulicama Banjaluke održali mirni protest zbog toga što ovaj klub nije dobio licencu za nastup u Premijer ligi BiH. Njihova poruka čelnicima kluba je bila "Uprava napolje". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeNavijači Fudbalskog kluba Borac večeras su na ulicama Banjaluke održali mirni protest zbog toga što ovaj klub nije dobio licencu za nastup u Premijer ligi BiH. Njihova poruka čelnicima kluba je bila "Uprava napolje". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas