Oglas

Nogometaši Željezničara otputovali u Međugorje

author
FENA
13. mar. 2015. 13:29
>
13:33
zeljo
Fena | Fena

Nogometaši Željezničara danas su sa stadiona "Grbavica" otputovali u Međugorje, gdje će boraviti do utakmice protiv Širokog Brijega, koja se 15. marta igra na stadionu ''Pecara'' u okviru 17. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Oglas

[caption id="attachment_100017" align="alignnone" width="750"]

"Ovo će biti dobar test za nas, igramo protiv lidera na tabeli koji ima kontinuitet u igračkom i trenerskom segmentu. Nadam se da će i moji igrači pružiti dobru igru i da će i naš kvalitet doći do izražaja", kazao je trener Željezničara uoči odlaska u Međugorje.

Odović je dodao da se nekoliko igrača žalilo na povrede, ali vjeruje da će svi biti spremi za meč. Najbolji strijelac Željezničara Rijad Bajić je suspendovan zbog kartona i neće moći nastupiti u nedjelju.

Po dolasku u Međugorje Željezničar će obaviti redovni trening, a za sutra su planirana još dva treninga.  

Susret Široki Brijeg - Željeznićar igra se 15. marta na stadionu ''Pecara'' od 18 sati. 

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama