Oglas

Nogometaši Željezničara otputovali u Međugorje

author
FENA
13. mar. 2015. 13:29
>
13:33

Nogometaši Željezničara danas su sa stadiona "Grbavica" otputovali u Međugorje, gdje će boraviti do utakmice protiv Širokog Brijega, koja se 15. marta igra na stadionu ''Pecara'' u okviru 17. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Pročitaj više

Oglas