Edin Džeko i ostali igrači Rome se odrekli četveromjesečne plaće

Italijanski nogometni prvoligaš Roma priopćio je kako su se igrači, treneri i osoblje kluba odrekli četveromjesečne plaće kako bi pomogli klubu da preživi krizu uzrokovanu koronavirusom.
Oglas
Roma je prvi klub čiji su se igrači tako drastično odrekli primanja, a u priopćenju se navodi da će taj iznos pomoći da službenici u klubu dobiju plaće, a ne otkaz.
Zadnju utakmicu je Roma odigrala 1. ožujka, a otad gotovo svi talijanski nogometni klubovi pregovaraju s igračima kako bi pronašli spas od bankrota.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas