Oglas

Džeko: Dobro sam i sretan sam da je sve gotovo

author
Anadolija
23. nov. 2020. 23:36
>
23:37
000_8TD4MG
Tiziana FABI / AFP | Tiziana FABI / AFP

Edin Džeko, kapiten fudbalske reprezentacije BiH i Rome, danas je bio podvrgnut medicinskim pregledima nakon oporavka od COVID-a. Po završetku pregleda kazao je da je dobro i da je sretan što je sve gotovo.

Oglas

Džeko je prije dvije sedmice bio pozitivan na COVID, a danas je konačno imao negativan rezultat testa. Prema protokolu Serije A, morao je proći i zdravstveni pregled prije nego što je nastavio s treninzima sa saigračima u Romi.

Nakon ljekarskih pregleda obavljenih u rimskoj klinici Vila Stuart za italijanske medije je rekao:

“Osjećam se dobro i sretan sam što je sve gotovo.“

Sjajni bh. fudbaler moći će igrati sljedećeg vikenda u derbiju protiv Napolija i vjerovatno će konkurisati za sastav Rome koja se u Ligi Evrope sastaje sa Clujom.

Džeko je ove sezone postigao tri gola i jednu asistenciju u sedam utakmica u svim takmičenjima. Zbog COVID-19 propustio je duel Rome protiv Genoe i tri utakmice reprezentacije BiH.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama