Oglas

Jose Mourinho: Ne osjećam pritisak, imaju ga izbjeglice

author
Nedim Fejzić
13. sep. 2015. 18:51
>
19:17
000_Was8947560
AFP | AFP

Nogometaši londonskog Chelseaja su poraženi od Evertona rezultatom 3:1.

Oglas

Trener portugalskog tima Jose Mourinho bilježi najgori start u svojoj karijeri i Chelsea je trenutno na 16. mjestu na tabeli engleskog Premiershipa.

Novinari su nakon današnjeg meča upitali Portugalca da li osjeća pritisak zbog loše forme londonskog tima.

"Ne osjećam pritisak. Oni koji ga osjećaju to su izbjeglice u ovom trenutku. Ovo su najgori rezultati u mojoj karijeri. Ovi rezultati ne priliče mojim kvalitetama i statusu. Najbolji sam čovjek za ovaj posao i mislim da ne postoji bolji. Moramo biti bolji, iduće sedmice pobijediti Arsenal. Moramo slaviti na narednoj utakmici kako bi povratili samopouzdanje. Nije lako igrati kada su igrači bez samopouzdanja“, ispričao je Mourinho poslije meča sa Evertonom.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama