Oglas

"Ostali smo bez Modrića zbog tri miliona eura"

author
N1 Info
08. okt. 2015. 13:41
>
13:44
2015-08-04T163836Z_112072706_LR2EB841A80X8_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-AUDI-CUP
Reuters | Reuters

Bivši izvršni direktor Napolija Pierpaolo Marino otkrio je za talijanske medije kako je klub sa San Paola propustio dovesti Luku Modrića u svoje redove.

Oglas

Bilo je to prije deset godina, Napoli se tek vratio iz treće u drugu ligu i planirao povratak u Serie A. No za tada 19-godišnjeg Modrića bili su spremni izdvojiti velike novce...

"Išao sam gledati Dinamo – Hajduk jer sam razmišljao da dovedemo Niku Kranjčara. Svidio mi se Luka Modrić iz Dinama, imao je samo 19 godina. Ponudili smo pet miliona eura uz opciju da ostane u Dinamu godinu dana, dok mi ne izborimo promociju u Serie A“, kazao je Marino.

Zdravko Mamić nije bio zadovoljan tom ponudom. Postavio je uvjete koje Napoli nije mogao prihvatiti.

"Dinamo je tražio osam miliona eura. To je ipak bilo previše za nas. Ostali smo bez Modrića zbog tri milijuna, ali bili smo drugoligaši i takav transfer narušio bi cijelu konstrukciju momčadi koja se spremala za povratak u prvu ligu“, dodao je bivši direktor Napolija.

Napoli se u Serie A vratio 2007. godine, a Modrićeva vrijednost u međuvremenu je narasla. Dinamo ga je na koncu prodao 2008. u Tottenham za 22 miliona eura. Danas je Luka svjetska klasa i član Real Madrida, a Napoli na Scudetto čeka od Maradone, već 25 godina. Tko zna, možda bi s Modrićem bilo drugačije...

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama