Bajraktarević osjetio Messijevu magiju: Inter razbio New England, hat-trick Argentinca za pola sata (VIDEO)

Nogomet 20. okt 202408:00 0 komentara
Mandatory Credit: Sam Navarro-Imagn Images

Inter Miami i New England Revolution odigrali su utakmicu MLS-a u kojoj je viđeno čak osam golova.

Slavio je tim Lionela Messija rezultatom 6:2, dok smo na drugoj strani mogli gledati reprezentativca Bosne i Hercegovine Esmira Bajraktarevića.

Poveo je New England 2:0 golovima Langonija i Borrera u 2. i 34. minuti, ali to je bilo sve što smo od njih vidjeli.

Uslijedila je rapsodija Intera. Prvo je Luis Suarez postigao dva gola u 40. i 43. minuti za izjednačenje i 2:2 u prvom poluvremenu.

Lionel Messi ulazi u 58’ i odmah učestvuje u akciji za gol Cremaschija dvije minute kasnije.

Do kraja je Argentinac postigao i hat-trick, a pogađao je u 78, 81. i 89’, te još jednom pokazao svoj ogroman kvalitet.

Esmir Bajraktarević zamijenjen je u 88. minuti bez značajnijeg učinka.