Barbarez zadovoljno trlja ruke: Hajradinović pogodio protiv Adane

Nogomet 25. aug 202420:13 0 komentara

Fudbaleri Kasimpase u trećem kolu turske Superlige snage su odmjerili sa Adana Demirsporom, a susret je završen bez pobjednika rezultatom 2:2.

Imala je Adana priliku povesti u 13. minuti kada je Sari imao udarac sa bijele tačke, ali je bio neprecizan.

Kazna je stigla u 30. kada je reprezentativac BiH Haris Hajradinović pogodio nakon asistencije Da Coste.

Da Costa je u 60. minuti postigoa gol nakon proigravanja Rodriguesa, ali se Adana vratila u 65. minuti. Kol je uposlio Barasija, a ovaj pogodio mrežu protivnika.

I kada se činilo da će Kasimpasa upisati tri boda, Manev u sudijskoj nadoknadi donosi bod svojoj ekipi.

Kasimpasa nakon ovog remija 13. na tabeli sa 2 boda, dok je Adana 17. sa jednim bodom.