Barcelona potopila Real na Santiago Bernabeuu: Katalonci razmontirali Kraljeve u El Clasicu (VIDEO)

Nogomet 26. okt 202422:52 0 komentara
REUTERS/Juan Medina

11. kolo španske La Lige donijelo je i veliki derbi između Reala i Barcelone. Na kraju je tim Hansija Flicka slavio sa 0:4 uz dva gola Roberta Lewandowskog.

REUTERS/Susana Vera

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez pogodaka, fudbaleri Reala čak u pet navrata uhvaćeni u ofsajd poziciji, a dva gola zbog nedozvoljene pozicije poništena Kylianu Mbappeu. Drugo je donijelo još mnogo više.

Već na startu drugog dijela Barcelona je u dva navrata šokirala Real, tačnije Poljak Robert Lewandowski.

Najprije je sjajno pogodio na asistenciju Casada, a taj pogodak možete pogledati OVDJE.

Samo dvije minute kasnije uposlio ga je Balde, a sjajni Poljak glavom matirao Lunina. I taj gol možete pogledati OVDJE.

Mogao je Lewandowski nakon toga stići do još dva gola, ali je jednom pogodio stativu iz čiste pozicije, dok je drugi udarac mu odbranio Lunin-

Nakon sjajnog Poljaka na scenu je stupio i mladi Lamine Yamal.

Igrala se 77. minuta kada je mladi Španac pobjegao odbrani Reala i snažnim udarcem matirao Lunina. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

U listu strijelaca upisao se i Raphinha koji igra sezonu života. Igrala se 85. minuta kada je iskoristio sjajan pas i lobovao ukrajinskog čuvara mreže za erupciju gostujućih navijača. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

Nakon ove pobjede Barcelona je lider nakon 11 kola sa 30 osvojenih bodova, Real je drugi sa 24 boda.

╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje