Demirović u dubokoj nadoknadi donio bod Stuttgartu protiv Tabakovićevog Hoffenheima (VIDEO)

Nogomet 06. okt 202421:35 0 komentara

Fudbaleri Stuttgarta i Hoffenheima remizirali su u posljednjem susretu 6. kola njemačke Bundeslige rezultatom 1:1.

Poveo je Hoffenheim u 45. minuti, a strijelac je bio Gendrey nakon asistencije Andreja Kramarića.

Bh. napadač Ermedin Demirović u igru je ušao u 62. minuti i to se ispostavilo kao sjajan potez domaćeg trenera.

Demirović je pogodio u desetoj minuti sudijske nadoknade, a popravio je prethodno promašen jedanaesterac.

Bio je ovo peti gol za Demirovića u šest kola Bundeslige. S druge strane Tabaković je u igru ušao u 73. minuti umjesto Andreja Kramarića.

Stuttgart je nakon 6. kola na 8. mjestu sa 9 bodova, dok je Hoffenheim 16. sa 4. boda.