Dinamo pokazao veliko srce: Bivšem igraču koji boluje od neizliječive bolesti ispunit će želju

Georg Koch je sve šokirao priznanjem da boluje od neizliječive bolesti, zbog koje su mu liječnici dali samo šest mjeseci života. To je duboko potreslo sve u Dinamu, gdje je njemački vratar proveo tek godinu dana, no i to je bilo sasvim dovoljno da postane ljubimac navijača.
Oglas
Zagrepčani su mu iskazali podršku, objavili su emotivnu poruku na društvenim mrežama, a onda su ga i privatno kontaktirali kako bi mi ispunili želju da uživo pogleda još jednu utakmicu svog bivšeg kluba.
Dakako, to će ovisiti o njegovu rasporedu terapija i slobodnom vremenu, no bivši njemački vratar mogao bi se uskoro pojaviti u Hrvatskoj i odgledati utakmicu svog Dinama.
Takav potez kluba je za svaku pohvalu, a iz Maksimira su dokazali da drže do svojih bivših igrača. Nedavno su obilježili tužnu obiljetnicu preranog odlaska Ivana Turine, tom prigodom organizirano je i druženje s njegovom obitelji, a sada su i pokazali veliko srce za Kocha.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas