Duljević: Veliko hvala navijačima, najbitnije da ljude vratimo na stadion

Jedan od najboljih pojedinaca susreta protiv Rumunije bio je krilni fudbaler Hanse Rostock Haris Duljević.
Oglas
Duljević nije krio zadovoljstvo nakon pobjede, a posebnu zahvalu uputio je navijačima na tribinama Bilinog polja.
"Prije svega zahvalio bih se navijačima i koji su i pored svih problema u i oko tima došli u ovolikom broju i podržali nas i to se isplatilo. Meč je bio težak, Rumuni nisu naivni, svi danas igraju fudbal, ali uspjeli smo. To je najbitnije da vratimo još više ljudi na stadion i vratimo reprezentaciju gdje joj je i mjesto", rekao je Duljević.
Upitan je nekadašnji fudbaler i kako se osjeća nakon povrataka u nacionalni tim.
"Dugo me nije bilo, pitanje zašto. Hvala Bogu da sam odigrao dobro i da je tim pobijedio. To je najbitnije u ovom trenutku", zaključio je Duljević.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas