Fenerbahce deklasirao rivala, Džeko zabilježio asistenciju

Nogomet 24. aug 202321:03 0 komentara
Fenerbahce

U večerašnjim utakmicama play-offa Konferencijske lige Fenerbahce savladao je nizozemski Twente rezultatom 5:1. Također pobjedu u Ukrajini upisao je i Bešiktaš pogotkom u zadnjim sekundama meča za 3:2.

Fener se dosta mučio u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 1:1. U drugom dijelu su pružili mnogo bolju partiju te su postili četiri pogotka.

Edin Džeko u igru je ušao u 70. minuti, a četiri minute kasnije sjajno asistirao za četvrti gol Fenera.

Do kraja susreta viđen je još jedan pogotak, Tadić je pogodio sa bijele tačke za finalnih 5:1.

Također u drugoj utakmici Bešiktaš je savladao Dynamo Kyiv rezultatom 2:3. Mučili su se mnogo fudbaleri Bešiktaša, a do trijumfa su stigli u posljednjim sekundama meča. Također naš reprezentativac Amir Hadžiahmetović večeras je upisao asistenciju za drugi pogodak Bešiktaša.