Jusufbegović: Ispali smo glupani kod gola, dojam je lijep, ali gdje su bodovi?
Šef stručnog štaba FK Velež Mostar Nedim Jusufbegović govorio je nakon minimalnog poraza od Zrinjskog. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeŠef stručnog štaba FK Velež Mostar Nedim Jusufbegović govorio je nakon minimalnog poraza od Zrinjskog. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas