Leipzig teroriše Bayern, na poluvremenu ima dva gola prednosti (VIDEO)

Nogomet 30. sep 202319:24 0 komentara
REUTERS/Annegret Hilse

U njemačkoj Bundesligi trenutno se igra derbi 6. kola, a fudbaleri Bayerna će prvih 45 minuta protiv Leipziga željeti što prije zaboraviti.

Naime, domaći su za samo šest minuta došli do dva gola prednosti i prijete da Bavarce ostave bez bodova.

Prvi gol Leipziga djelo je Opende, koji je iskoristio dodavanje Schlagera i veliki prostor kojeg je ostavila odbrana Bayerna za 1:0.

Samo šest minuta kasnije prednost je udvostručio Lukeba, nakon očajne reakcije golmana Bayerna Ulreicha.

Ostalo je još poluvrijeme da Bayern pokuša spasiti rezultat i obraz, ali za sada se ne čini kako su Bavarci dovoljno raspoloženi da mogu sustići svoje večerašnje protivnike.