Ludnica: Trabzon gubio 0:2 do 89. minuta, a onda… (VIDEO)

Nogomet 19. sep 202422:14 0 komentara
trabzon

Trabzon je u zaostalom duelu turske Superlige igrao nerešeno sa Kajzerijem 2:2 pred svojim navijačima, i to posle spektakularnog povratka u finišu.

Kaiseri je od 62. minuta vodio sa 2:0 i bio na korak od pobjede, ali sve je promijenilo isključenje kapitena Sazdagija u 83. minutu, i to zbog dva žuta kartona dobijena na vrlo naivan način, zbog nesportskog ponašanja.

Trabzon je krenuo u totalnu ofanzivu protiv desetkovanog protivnika i to im se isplatilo pošto se u 89. minutu smanjili na 1:2, golom Bozoka poslije odbitka.

Sudija je pokazao sedam minuta nadoknade, dovoljno da domaći izvedu čudo i izbjegnu prvi poraz u Superligi ove sezone.

U 98. minutu, Nvakaeme je ubacio loptu u šesnaesterac a tamo odlično reagovao Stefano Densvil i zatresao mrežu za konačnih 2:2.