Nakon poraza od Hajduka: Željko Kopić nije više trener Dinama

Nogometni klub Dinamo iz Zagreba danas je objavio da Željko Kopić nije više trener prvog tima.
Oglas
Iz zagrebačkog kluba nisu naveli razloge prekida saradnje s Kopićem, ali je zanimljivo da je napustio klupu "modrih" u trenutku kada drže prvo mjesto na tabeli Hrvatske nogometne lige. No, izgleda da je sinoćnji minimalni poraz u velikom derbiju sa splitskim Hajdukom presudio Kopiću.
Kopić je preuzeo Dinamo u decembru 2021. godine te je vodio tim u 19 službenih utakmica, uz pet prijateljskih susreta. U službenim utakmicama u HNL-u i Ligi Evrope s "modrima" je upisao 13 pobjeda, dva remija i četiri poraza uz gol razliku 27:10. Pri tome uspio je Dinamo odvesti do velikih pobjeda protiv West Ham Uniteda i Seville u Ligi Evrope.
"Ovim putem želim zahvaliti Upravi kluba, igračima, stručnom stožeru, trenerima i svim zaposlenicima kluba na uspješnoj i kvalitetnoj suradnji koju smo imali zadnjih dvije godine. Od prvog dana kada sam postao direktor Nogometne škole te kasnije sportski direktor i trener prve momčadi želio sam da klub napreduje i nadam se da sam u jednom dijelu to i ostvario. Klubu želim uspješan kraj sezone i ono najvažnije osvajanje naslova prvaka", rekao je Kopić za službenu internet stranicu hrvatskog šampiona.
Pet kola prije kraja HNL-a, zagrebački klub je na prvom mjestu sa 66 bodova, a slijede ga Osijek sa 64 i Hajduk sa 62.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas