Navijači demolirali toalete, UEFA naložila klubu da plati štetu

Evropska fudbalska unija (UEFA) kaznila je Slovan iz Bratislave zbog nereda navijača, pa klub neće smjeti da im prodaje ulaznice za narednu utakmicu koju bude igrao na gostujućem terenu u evropskim takmičenjima.
Oglas
Navijači Slovana su demolirali toalete i oštetili druge dijelove stadiona Sturma iz Graza i koristili su pirotehniku u prvoj utakmici play-offa Lige konferencija 15. februara.
UEFA je kaznila slovački klub i sa 23.750 eura i naredila Slovanu da u narednih 30 dana kontaktira Sturm kako bi mu nadoknadio štetu.
Sturm je u prvoj utakmici pobijedio 4:1, a u revanšu 1:0, pa se ukupnim rezultatom 5:1 plasirao u osminu finala Lige konferencija.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas