Nedim Jusufbegović novi trener Sloge iz Doboja

Dobojska Sloga imenovala je Nedima Jusufbegovića za novog šefa stručnog štaba.
Oglas
Ekipa iz Doboja se nalazi na devetoj poziciji sa devet bodova iz osam mečeva, a ranije je zbog lošeg starta sezone Vlado Jagodić dobio otkaz na klupi Sloge.
Jusufbegović je u karijeri vodio nekoliko bh. klubova: Olimpik, Velež, Zvijezdu iz Gradačca, GOŠK, Čelik i Igman.
Također, bio je i selektor kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine.
Debi na klupi Sloge Jusufbegović će imati 5. oktobra protiv Radnika u Bijeljini.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas