Nula u Torinu: Vlahovića zaustavio njegov saigrač iz reprezentacije i stativa

Nogomet 13. apr 202420:28 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Gradski derbi Torina između Bikova i Stare dame završen je bez pobjednika i golova, a važne uloge u ovom duelu imali su i srpski reprezentativci, Vanja Milinković-Savić, Dušan Vlahović i Filip Kostić.

Utakmica na stadionu Olimpico Grande završena je rezultatom 0:0.

Nekoliko je krivaca što navijači dva tima nisu vidjeli ni jedan gol.

Dušan Vlahović je u sedmom minutu pogodio stativu, u 31. minutu je njegov novi pokušaj sjajno osujetio Vanja Milinković Savić. Srpski golman je još nekoliko puta odlično reagovao.

U finišu meča crveni karton dobio je trener Torina Ivan Jurić.

U 95. minutu rezervni igrač domaćeg tima Valentino Lazaro mogao je da šokira Staru damu, ali je iz dobre pozicije šutirao glavom iznad prečke.

Juve je treći na tabeli sa 63 boda, pet manje od drugoplasiranog Milana. Torino je deveti sa 45 bodova.

U prvom meču dana Lecce je savladalo Empoli golom u 89. minutu.

Od 20.45 igraju Bologna – Monza. U petak je Lazio kao domaćin bio ubjedljiv protiv Salernitane – 4:1.