Radnik upisao bitnu pobjedu protiv Sloge: Teodorović junak tima iz Bijeljine

Nogomet 20. okt 202416:56 0 komentara

Fudbaleri Radnika zabilježili su jako važan trijumf protiv Sloge 2:1 u Bijeljini.

Vodeći gol za Radnik postigao je Danilo Teodorović, nakon ubačaja Damjana Krajišnika. Dvadesetdvogodišnji napadač kluba iz Bijeljina najbolje se snašao u kaznenom prostoru Sloge i matirao Bojana Pavlovića.

Čertnaest minuta kasnije Teodorović je drugim golom na utakmici riješio pitanje pobjednika, nakon lijepog solo prodora.

Nemanja Đokić uputio je prvi udarac Dobojlija ka golu radnika u finišu prvog poluvremena, ali nije ozbiljnije zaprijetio Filipu Samuroviću.

Nemanja Gavrić dobio je direktan crveni karton u 77. minutu, a sve što su uspjeli gosti iz Doboja je gol Dejana Vidića u 93. minutu za konačnih 2:1.

Tim Velibora Đurića sada zauzima sedmo mjesto sa 13 bodova, a Sloga je deseta sa devet osvojenih bodova.