Ronaldo postigao prvi gol u novoj sezoni, a onda Srbi rastužili Portugalca i uzeli trofej (VIDEO)

Nogomet 17. aug 202420:10 0 komentara

Fudbaleri Al Hilala osvojili su Superkup Saudijske Arabije nakon što su ubjedljivo razbili Ronaldov Al Nassr sa 4:1.

U finišu poluvremena, Nassr je poveo golom Cristiana Ronalda, ali u nastavku Hilal stiže do izjednačenja.

Sergej Milinković-Savić je odigrao dupli pas sa Aleksandrom Mitrovićem i donio navijačima Hilala veliko slavlje.

Ubrzo je bilo 2:1 za Hilal. Aleksandar Mitrović je sjajno skočio nakon centaršuta i glavom postigao gol za preokret.

Tu nije bio kraj. U 69. minutu nastavljena je rapsodija reprezentativca Srbije, Mitrović je još jednom na pravom mjestu za 3:1.

Hilal je potpuno demolirao protivnika postigavši tri gola za devet minuta, pa je nakon Malcomovog pogotka bilo ubjedljivih 4:1.