Šokantan rezultat u francuskoj Ligue 1: Primili šest golova za jedno poluvrijeme (VIDEO)

Nogomet 20. sep 202422:03 0 komentara
St-Etienne

Francuski prvoligaš St Etienne trenutno igra utakmicu 4. kola tamošnjeg šampionata, ali ovaj meč će sigurno željeti zaboraviti što prije.

Naime, na gostovanju kod Nice, nakon prvog poluvremena nekadašnji finalista Lige prvaka (1976. godine) primio je šest golova prije nego što je sudija Leonard označio kraj poluvremena.

Sve je krenulo nizbrdo u 4. minuti kada je Batubinsika postigao autogol. Samo tri minute kasnije prednost je udvostručio Ndombele.

U 24. minuti precizan je bio Cho, a samo dva minuta kasnije i Moukoko.

U 36. minuti Guessand je povećao prednost Nice na 5:0, a u 39. poniženje je upotpunio Moukoko svojim drugim pogotkom.