Uspavanka na derbiju između Ville i Uniteda, Chelsea kiksao protiv Nottinghama

Nogomet 06. okt 202417:12 0 komentara

Nakon sedmog kola engleske Premier lige nogometaši Manchester Uniteda i dalje imaju samo dvije pobjede, ove nedjelje su odigrali 0-0 kod Aston Ville.

Nakon sedam odigranih utakmica Manchester United je tek na osam bodova te je ostao na 14. mjestu ljestvice. U zadnjih pet utakmica, u svim natjecanjima, Manchester United ima četiri remija i jedan poraz.

Do pobjede u sedmom kolu nije stigao ni Chelsea, odigrao je pred svojim navijačima 1-1 protiv Nottingham Foresta. Oba su pogotka postignuta u drugom poluvremenu. Gosti su poveli golom Wooda u 49. minuti, dok je Chelsea izjednačio u 57. kada je strijelac bio Madueke.

Od 78. minute Chelsea je imao igrača više nakon isključenja Ward-Prowsea, ali brojčanu prednost nije iskoristio za novi pogodak i osvajanje tri boda. U nadoknadi su gosti imali dvije sjajne prilike, ali nisu zabili, čime nisu uspjeli ponoviti nedavno slavlje u gostima kod Liverpoola.

Posljednju utakmicu kola od 17.30 sati će odigrati Brighton i Tottennham.