Zaradio potres mozga: Uznemirujući start nad fudbalerom Budućnosti u meču Prve lige FBiH (VIDEO)

Nogomet 16. sep 202415:14 0 komentara

Tomislav i Budućnost Banovići odigrali su 1:1 u meču 5. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Josip Radoš u 13. minutu doveo je Tomislav do prednosti, a Tarik Saletović pogotkom u finišu prvog poluvremena osigurao je bod timu iz Banovića.

Međutim, utakmicu je obilježila neopreznost golmana domaćih Ivana Sablje, koji je pregrubo startovao na fudbalera Budućnosti Anela Husića, koji je na trenutak ostao nepomično ležati na terenu.

Sabljo na kraju nije dobio ni javnu opomenu, zbog činjenice da je ranije signalizirana ofsajd pozicija.

Situaciju pogledajte u nastavku:

Ubrzo su se nakon meča oglasili iz na društvenim mrežama iz Budućnosti, gdje su istakli da osvojeni bod poklanjaju upravo Husiću.

“Kapitenu ovaj bod je za tebe.  Naš kapiten Anel Husić u današnjoj utakmici protiv Tomislava nakon duela s domaćim golmanom zadobio je težu povredu zbog koje je morao napustiti igru u 25. minuti utakmice te je završio u obližnjoj bolnici kako bi mu se ukazala pomoć.Nakon detaljnog pregleda i ukazane pomoći Anel se vratio na stadion. Kapitenu brz oporavak ti želimo”, poručili su iz Banovića.