Zvanično: Azmir Husić se kandidovao za predsjednika FK Sloboda

Azmir Husić zvanično se kandidovao za novog predsjednika FK Sloboda objavio je tuzlanski klub na svojim stranicama.
Oglas
Sloboda je napustila društvo najboljih, a nekoliko dana nakon, bivši predsjednik Husić predao je kandidaturu za poziciju prvog čovjeka kluba.
"Želimo obavijestiti javnost da su nam se za novog mandatara UO, zvanično obratile 3 zainteresovane strane.
Riječ je o gospodinu Vinku Divkoviću, gospodinu Azmiru Husiću i jednom kandidatu koji je zamolio da ostane anoniman dok ne obavi konsultacije. Sa svima će se obaviti razgovor u najkraćem mogućem roku, nakon čega će se doći do najkvalitetnijeg rješenja. Zahvaljujemo na razumijevanju i molimo za još malo strpljenja", objavili su iz kluba.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas