Tri norveška vojnika smještena su u bolnicu zbog opasnosti od promrzavanja nakon što su tokom noći dobili naređenje da trče vani na temperaturi 20 stepeni Celzijusa ispod nule bez odjeće i obuće. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
VišeTri norveška vojnika smještena su u bolnicu zbog opasnosti od promrzavanja nakon što su tokom noći dobili naređenje da trče vani na temperaturi 20 stepeni Celzijusa ispod nule bez odjeće i obuće. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas