Oglas

MVP Njemačke apelovalo turistima da ne izlaze iz hotela

author
SRNA
19. mar. 2016. 15:18
>
15:19
2016-03-19T095118Z_1273701686_LR1EC3J0RD7SK_RTRMADP_3_TURKEY-BLAST
REUTERS/Murad Sezer | REUTERS/Murad Sezer

Njemačko Ministarstvo spoljnih poslova apelovalo je na njemačke turiste u Istanbulu da ostanu u hotelima nakon današnjeg terorističkog napada u ovom turskom gradu.

Oglas

"Njemački državljani treba da ostanu u hotelima i prate lokalne medije, turističke operatere kao i sajt Ministarstva spoljnih poslova", navodi se u saopštenju.

U saopštenju se navodi da Ministarstvo nema informacija da među žrtvama terorističkog napada ima njemačkih državljana.

U današnjem napadu u centru Istanbula poginulo je pet lica, uključujući napadača, dok je 36 ranjeno, javlja "Sputnjik".

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama