Iranska vojna jedinica upozorava: Snažan odgovor i teške posljedice čekaju SAD

Glasnogovornik iranske vojne jedinice Khatam al-Anbiya upozorio je da Sjedinjene Države očekuju “snažne operacije s teškim posljedicama” nakon bombardiranja tri velika nuklearna objekta.
Oglas
Iranske novinske agencije citirale su neimenovanog glasnogovornika optužujući SAD za izvršenje “zločinačkog” djela u ime Izraela, za koje je rekao da “očito krši” suverenitet Irana.
“Ovaj neprijateljski čin izvršen je s ciljem oživljavanja umirućeg cionističkog režima”, rekao je glasnogovornik, misleći na Izrael.
Američki napad, dodao je, samo proširuje opseg “legitimnih i raznolikih ciljeva” Irana.
#BREAKING
— Tehran Times (@TehranTimes79) June 23, 2025
Spokesperson for the Khatam al-Anbiya base: Powerful operations with heavy consequences await the US. pic.twitter.com/th83NlSOf8
Khatam al-Anbiya je specijalna jedinica vojnih snaga pod izravnom komandom iranskog Glavnog štaba, koja djeluje odvojeno od Korpusa islamske revolucionarne garde.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android /iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas