Oglas

Za ulazak u Sjedinjene Države obavezan negativan COVID-19 test

author
FENA
26. jan. 2021. 10:19
2020-11-18T124338Z_112872280_RC2O5K9V450I_RTRMADP_3_HEALTH-CORONAVIRUS-NETHERLANDS-TESTING
REUTERS/Piroschka van de Wouw/File Photo | REUTERS/Piroschka van de Wouw/File Photo

Počevši od utorka, 26. januara, svi putnici koji žele ući u Sjedinjene Države moraju imati negativni COVID-19 test ili dokumentaciju koja potvrđuje oporavak od COVID-19, objavila je Ambasada SAD u BiH.

Oglas

Kako se dodaje, sva dokumentacija ne smije biti starija od tri dana od datuma polaska leta za SAD.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama