Zanimljiv odgovor navijačice Željezničara uoči utakmice Sarajeva

Uoči večerašnje utakmice FK Sarajevo i Celtica, simpatičan komentar dala je jedna navijačica FK Željezničara, gradskog rivala. "Objektivno da, subjektivno ne, zato što tradicionalno navijamo za Želju. Zato nemam pravo glasa", kazala je.
Oglas
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas