Oglas

Telemach dijelio poklone Sarajlijama u vozilima GRAS-a

author
FENA
13. aug. 2016. 00:09
>
00:16
aa_picture_20150512_5304274_high
Anadolija | Anadolija

Predstavnici kompanije "Telemach" jučer su u Sarajevu, u saradnji s volonterima omladinske mreže Hoću.ba, dijelili prigodne poklone Sarajlijama koji svakodnevno koriste usluge Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća (KJKP) "GRAS".

Oglas

Na ovaj način "Telemach" se aktivno uključuje u podizanje svijesti građana o značaju strateškog partnerstva kompanije "Telemach" i Sarajevo Film Festivala (SFF).

"Telemach" je prepoznao SFF kao značajan brend koji na najbolji način promovira sigurnost i stabilnost stranih investicija u BiH. Telemach, kao dio Globalnog investicijskog fonda (KKR) i Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD), na ovaj način pomaže da se u svijet pošalje pozitivna slika o BiH kao poželjnoj zemlji za strane investicije, saopćeno je iz "Telemacha".

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama