Predstavnici kompanije "Telemach" jučer su u Sarajevu, u saradnji s volonterima omladinske mreže Hoću.ba, dijelili prigodne poklone Sarajlijama koji svakodnevno koriste usluge Kantonalnog javnog komunalnog preduzeća (KJKP) "GRAS". Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas