Oglas

Ivanić: Najvažnije da je sve prošlo mirno

author
SRNA
25. sep. 2016. 21:55
>
21:58
ivanic
N1 | N1

Član Predsjedništva BiH iz Republike Srpske Mladen Ivanić izjavio je da je najvažnije da je referendumski dan u Srpskoj prošao mirno i da je konačno "stavljena tačka na tu priču".

Oglas

"Važno je da će 9. januar ostati praznik i da sada to treba prilagoditi", rekao je Ivanić novinarima u Banjaluci.

On smatra da "ovo u vezi sa referendumom, vjerovatno, nije trebalo, ali kad se već desilo, zbog obraza srpskog naroda važno je da je izašao dovoljan broj ljudi i da je referendum opravdan".

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama