
Član Predsjedništva BiH iz Republike Srpske Mladen Ivanić izjavio je da je najvažnije da je referendumski dan u Srpskoj prošao mirno i da je konačno "stavljena tačka na tu priču".
Oglas
"Važno je da će 9. januar ostati praznik i da sada to treba prilagoditi", rekao je Ivanić novinarima u Banjaluci.
On smatra da "ovo u vezi sa referendumom, vjerovatno, nije trebalo, ali kad se već desilo, zbog obraza srpskog naroda važno je da je izašao dovoljan broj ljudi i da je referendum opravdan".
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas