"Najbolje bi bilo da Dodik manje priča o Srebrenici u političkom smislu. To se negativno reflektira na stanje. Teške i zapaljive izjave ne idu u prilog Srebrenici", kazao je Sadik Ahmetović u večerašnjem Pressingu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
Oglas
| /
Više"Najbolje bi bilo da Dodik manje priča o Srebrenici u političkom smislu. To se negativno reflektira na stanje. Teške i zapaljive izjave ne idu u prilog Srebrenici", kazao je Sadik Ahmetović u večerašnjem Pressingu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas