Oglas

Ivanić o Inzkovom izvještaju: Za mene to nije ništa novo

author
N1 BiH
08. nov. 2016. 20:07
>
20:13
ivanic
N1 | N1

Izvještaj Valentina Inzka u Vijeću sigurnosti UN-a o stanju u BiH u velikoj mjeri odnosio se na kritiku vlasti u Republici Srpskoj.

Oglas

Na Inzkov izvještaj reagovao je i član Predsjedništva BiH, Mladen Ivanić.

"Za mene to nije ništa novo. Mislim da je to nastavak međunarodne politike u kojoj se jedna strana prečesto i rekao bih ponekad nezasluženo tretira oštro, a druge stvari slabije. Iznenađuje me da ni riječi niko nije spomenuo inicijative za izvlačenje Srebrenice iz Republike Srpske iako je to možda najdirektnije kršenje Dejtonskog sporazuma", smatra Mladen Ivanić, član Predsjedništva BiH.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama