Oglas

Ivanić poslao dopis Čubriloviću i tražio sjednicu NSRS-a

author
FENA
21. feb. 2017. 14:05
>
14:08
ivanic
N1 | N1

Mladen Ivanić je danas poslao dopis predsjedniku NSRS-a Nedeljku Čubriloviću u kojem traži održavanje sjednice NSRS-a naredne sedmice.

Oglas

Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske (RS) Nedeljko Čubrilović primio je danas dopis u kojem je predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Mladen Ivanić od njega zatražio održavanje sjednice NSRS-a naredne sedmice, s obzirom na to da je za 23. februar zakazao vanrednu sjednicu Predsjedništva BiH na kojoj će se razgovarati o eventualnoj reviziji presude Međunarodnog suda pravde u slučaju BiH protiv Srbije.

"S obzirom na moguće različite stavove na ovoj sjednici, smatram da bi održavanje zasjedanja Narodne skupštine RS-a na istu temu prije sjednice Predsjedništva BiH bilo preuranjeno. Stoga Vas molim da u dogovoru s poslaničkim klubovima sjednicu planirate za iduću nedjelju", navodi se u dopisu Ivanića predsjedniku NSRS-a.

On će, kako je saopćeno, sazvati sjednicu Kolegijuma na kojoj će biti donesena odluka o održavanju posebne sjednice.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama