Oglas

Dodik: Institucija visokog predstavnika u BiH je prevaziđena

author
SRNA
15. jun. 2017. 18:03
>
18:06
Sequence 01.Still009
N1 | N1

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je tokom razgovora sa ambasadorom Ruske Federacije u BiH Petrom Ivancovim o posljednjoj sjednici PIC-a da je institucija visokog predstavnika u BiH odavno prevaziđena.

Oglas

"Njegovo prisustvo ovdje dodatno potvrđuje da BiH i 20 godina nakon potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma nije suverena", poručio je Dodik.

Predsjednik Republike Srpske se osvrnuo i na posjetu Sankt Peterburgu i susrete koje je imao tokom ekonomskog foruma.

On je ponovio snažno opredjeljenje Republike Srpske za sveobuhvatnom saradnjom Srpske i Sankt Peterburga, za šta postoji dobra volja i spremnost obje strane, saopšteno je iz kabineta predsjednika Srpske.

U saopštenju se navodi da su Dodik i Ivancov razmijenili mišljenja i o ostalim aktuelnim pitanjima u Republici Srpskoj i BiH.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama