Oglas

Zvizdić na Samitu Jadranske povelje u Podgorici

author
N1 AUTHOR
31. jul. 2017. 14:26
>
14:27
WEBSA-SLADIC-DU-LJS-1(20170703-195218900).Still012
N1 | N1

Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić boravit će u srijedu, 2. augusta, u Podgorici (Crna Gora) gdje će učestvovati na Samitu Jadranske povelje.

Oglas

Crna Gora i Republika Makedonija domaćini su tog samita na kome će lideri razgovarati o ubrzanju euroatlantskih integracija zemalja regiona, nadolazećim reformama i promociji regionalnog pomirenja, te zajedničkom doprinosu regionalnoj i globalnoj stabilnosti.

Na Samitu će, pored predsjednika vlada Crne Gore Duška Markovića i  Makedonije Zorana Zaeva kao i potpredsjednika Sjedinjenih Američkih Država Mikea Pencea, učestvovati i predsjednici država ili vlada: Bosne i Hercegovine, Albanije,  Hrvatske, Kosova, Srbije i Slovenije, najavljeno je iz VMBiH.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama