
Obilan snijeg koji je počeo padati u poslijepodnevnim satima u Sarajevu napravio je haos na glavnim saobraćajnicama. Iz KJKP Rad poručuju da ulice čiste u punom kapacitetu, dok vozači tvrde suprotno.
Oglas
Naime, reporteri N1 javljaju da su glavne saobraćajnice u Sarajevu veoma slabo očišćene i da se vozila veoma teško kreću po ulicama te da mnogi vozači iskazuju nezadovoljstvo radom zimske službe večeras u Sarajevu.
Snijeg slabijeg intenziteta u glavnom gradu BiH počeo je padati rano jutros, dok je u večernjim satima intenzitet pojačao.
Dok vozači negoduju iz KJKP Rad poručuju "radimo u punom kapacitetu".
"Na terenu smo u punom kapacitetu obzirom da je snijeg intenzivnije jačine. Trenutno se čiste ulice 1. i 2. prirotieta i one su djelomično očišćene, ali s obzirom da snijeg pada moramo ponavljati čiščenje", rekao je za N1 glasnogovornik KJKP Rad Mirza Ramić.
https://twitter.com/N1infoSA/status/937061583490093057
Ramić je dodao da se prestanak padavina očekuje u nedjelju oko 20 sati, te kada se steknu uslovi čistit će se ulice 3. i 4. prioriteta.
Iz KJKP Rad apeluju na vozače da brzinu vožnje prilagode uslovima na cesti te da vozila parkiraju na adekvatna mjesta kako ne bi ometali rad zimske službe.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas