
Saobraćaj je večeras u dijelovima Sarajeva bio potpuno blokiran zbog sniježnih padavina koje su zabilježene proteklog popodneva i u ranim večernjim satima.
Oglas
Kako javljaju reporteri N1 iz glavnog grada BiH, padavine su onemogućile odvijanje saobraćaja, a oko 19.30 sati je došlo do velikih problema i u odvijanju trolejbuskog saobraćaja.
Gužve su ogromne, a kako je za N1 potvrđeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, prijavljeno je nekoliko desetina saobraćajnih nesreća.
''Radi se o nesrećama s manjom materijalnom štetom, srećom nema povrijeđenih. U gradu je kolaps'', kazali su nam iz MUP-a.
U video prilogu pogledajte kako su ulice Sarajeva izgleda večeras oko 19 sati.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.
https://twitter.com/VladoMaricN1/status/976893104748888064
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas